مرجع تخصصی کولرگازی واسپیلت علیزاده 09177073979 : بدون عنوان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

تفاوتهای اسپیلت و کولرگازی

-چرا دراکثر موارد چند هفته یا چند ماه بعد از سرویس ،کولر شما دچار مشکل میشود؟ پاسخ: علت این است که بعضی از سرویسکاران در هنگام انجام کار نکات زیر را رعایت نمیکنند. ۱- بجای استفاده از پمپ وکیوم استاندارد از یک کمپرسور معیوب جهت ایجاد خلاء استفاده میکنند، که بعلت معیوب بودن وسیله و قدرت کم آن خلاءکامل در مسیر لوله کشی بوجود نمی آید و باعث افزایش فشار برروی کمپرسور میشود و بعد از چند مدت کمپرسور شما بعلت تحمل فشار زیاد معیوب خواهد شد.

-در مسیر لوله های مسی همیشه مقداری روغن وجود دارد که به همراه گاز در مسیرحرکت میکند ، این روغن در بعضی موارد از جمله طولانی بودن طول لوله کشی و یا پیچ و خم زیاد و غیر استاندارد باعث انسدادمسیر گاز و موجب تحمل فشار زیاد توسط کمپرسور و در نهایت سوختن آن می شود. پس نیاز است که حدود هر دوسال در هنگام سرویس توسط گاز ازت و یا R۲۲شستو شو شوند .
-در صورتی که در هنگام سرویس ملاحضات لازم انجانم نشود امکان ورود آب و یا گردو غبار به درون لوله های مسی وجود دارد. که ورود حتی یک قطره آب میتواند بسیار مشکل آفرین باشد. زیرابا ورود آب به لوله مویین آب یخ زده و موجب اورلود کمپرسور میشود .
-درصورت تعویض کمرسور ،جابجایی و یا هر گونه جوشکاری در سیستم امکان ورود براده (پلیسه) و ویا گردو غبار به درون مسیر وجود دارد .که باید برای اطمینان بیشتر مسیر شستو شو شود که این مورد متاسفنه توسط اکثر تعمیرکاران رعایت نمیشود.

لازم به ذکر است که تمامی موارد فوق و سایر مسایل فنی توسط سرویسکاران آموزشدیده و مجرب خدمات فنی علیزاده  رعایت خواهد شد .

09177073979

نویسنده : حمید علیزاده بازدید : 377 تاريخ : دوشنبه 8 آبان 1391 ساعت: 5:35 AM

نظر سنجی

مطالب موجود در وبلاگ در چه سطحی است

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها